Soovid midagi eriti pilkupüüdvat ja ainulaadset?

Ümaron OÜ tutvustab Teile:
Kuppelsauna koos eesruumiga!


Leiliruumi tutvustus:

Tegemist on kuppelstiilis valmistatud hoonega, mille pindala on 6,8m2 ja läbimõõt 3,2m. Soojustusmaterjalina kasutame vaid parimat lahendust- PUR vahtu. Hoone seinad-lagi sisaldavad soojustust 80mm ja põrand 100mm. Sellest on piisavalt, et hoida soe hoones. Katuse osa on katame bituumen sindliga. Sokkel, vastavalt kliendi soovis värvitud laudisega.

Hoonel on 2 viisnurga kujulist akent ja klaasuks.

Leiliruumi seinas on lepapuust voodrilaud, mis töödeldud saunaõliga. Õli toob puidu mustri kenasti nähtavale ja teda on ka lihtne hooldada. Põrandal- kas laudis või keraamiline plaat.

Sama eriline nagu ka hoone ise, peab ka olema disaini tipptase leiliruumi süda, ehk keris. Selle lahenduse pakub meile HUUM. Mudeliga DROP, mis paikneb hoonesse sisenedes kaugema seina küljes. Lisaks võimalus juhtida kerist nutitelefoni abil. Sellegi on meie eest välja mõelnud HUUMi disainerid.

Lava lahendusi pakume 2. Loomulikult parimast materjalist.


Eesruumi tutvustus:

Hoone on ühendatud leiliruumiga. Peamine erinevus on see, et hoone on kaetud klaasiga. Mida omakorda katab väga pilkupüüdev peegelkile. Mis kaitseb pilkude eest väljast sisse ja ka liigse päikese eest. Samas ka peegeldab hoone sisesoojust klaasi pinnalt tagasi. 
Hoone sokkel ja põrand soojustatud PUR vahuga (80mm). Küttekehadena võimalus paigaldada nii infrapunakiirgur või võike puuküttega kamin. Loomulikult saab hoonet kasutada ka grillmajana. Põrandale kas laudis või plaat. 

Tegemist on valmiva projektiga, siis pakume huvilisele

  • Erinevate värvilahenduste vahel mis sobituks ülejäänud keskkonnaga, nii leilihoone kui ka eesruumi osas.
  • Leilihoone katusematerjali tooni.
  • Valgustuse ja elektri lahendused.
  • Põranda kattematerjalide vahel.
  • Lava kujunduse.
  • Eesruumi viimistlus, seest kui ka väljast.
  • Arvestame ka kliendi erinevaid soove.

Informatsiooni saamiseks täida kontaktivorm ja saada meile!
Või helistage +372 535 443 66

Email again: